Poszukujemy właścicieli jednośladów - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Poszukujemy właścicieli jednośladów

Data publikacji 15.01.2021

Biłgorajscy policjanci poszukują właścicieli rowerów. Jednoślady zostały znalezione w ostatnim czasie na terenie miasta. Właścicieli prosimy o kontakt, jednoślady w chwili obecnej znajdują się w budynku KPP Biłgoraj przy ul. Polna 1. Więcej informacji pod numerem telefonu 798-003-485. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór rowery zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych przy Starostwie w Biłgoraju.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju poszukuje właścicieli rowerów. Zostały one znalezione na terenie miasta w ostatnim czasie. Właścicieli prosimy o kontakt, jednoślady w chwili obecnej znajdują się w budynku KPP Biłgoraj przy ul. Polna 1. Więcej informacji pod numerem telefonu 798-003-485. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór rowery zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych przy Starostwie w Biłgoraju.

Apelujemy do mieszkańców o nie pozostawianie rowerów przed sklepem, blokiem, domem, na klatce schodowej bez uprzedniego zabezpieczenia. Pozostawiając rower najlepiej używać dobrych zapięć rowerowych, których przecięcie jest trudniejsze i bardziej czasochłonne. Zostawiając rower warto wybierać miejsca objęte systemem monitoringu miejskiego lub kamer przemysłowych. Odchodząc od roweru warto zdjąć z niego ruchome elementy tj. licznik, dodatkowe oświetlenie, bidony czy sakwy.

młodszy aspirant Joanna Klimek