Czołowe zderzenie BMW i forda - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Czołowe zderzenie BMW i forda

Data publikacji 18.02.2021

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku dwóch osobówek, do którego doszło wczoraj popołudniu w Radzięcinie, powiat biłgorajski. W wyniku zdarzenia 32-latka, która kierowała fordem trafiła do szpitala. Przypominamy - na drogach panują trudne warunki, jest ślisko i niebezpiecznie. Apelujemy o bezpieczną jazdę i rozsądek za kierownicą.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14:00 w miejscowości Radzięcin, powiat biłgorajski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym za naprzeciwka fordem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Frampol. Kobieta podróżowała z 9-letnim synem. Z miejsca zdarzenia 32-latka została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Chłopiec nie potrzebował pomocy medycznej i trafił pod opiekę rodziny. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Apelujemy o rozsądną jazdę! Warunki na drogach są trudne, jest ślisko i niebezpiecznie. Pamiętajmy, że nasze zachowanie i podejmowane decyzje na drodze mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Brawura i bezmyślność często kończą się dramatem - zarówno dla poszkodowanego, jak i sprawcy zdarzenia oraz ich rodzin. W związku z tym apelujemy do kierowców o zmniejszenie prędkości i rozważną jazdę.

młodszy aspirant Joanna Klimek