Potrącenie rowerzystki w Kajetanówce - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Potrącenie rowerzystki w Kajetanówce

Data publikacji 22.02.2021

Do potrącenia rowerzystki doszło wczoraj w Kajetanówce. W wyniku potrącenia przez kierującego renault, 69-letnia cyklistka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Zgłoszenie o potrąceniu rowerzystki przez kierowcę samochodu policjanci otrzymali wczoraj około godziny 16:00. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kajetanówka w gminie Biłgoraj.

Na miejscu czynności wykonywali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady i ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że 36 – letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował samochodem marki Renault wjechał w kierującą rowerem 69 letnią kobietę, która poruszała się po lewej stronie jezdni.

Kobieta z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jak ustalili policjanci mężczyzna był trzeźwy, z kolei od kobiety pobrano krew do badań. Obecnie policjanci ustalają i wyjaśniają szczegółowo okoliczności i przyczyny zdarzenia.

młodszy aspirant Joanna Klimek