Zderzenie trzech aut w Biłgoraju - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Zderzenie trzech aut w Biłgoraju

Data publikacji 26.04.2021

Do zderzenia trzech aut doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Biłgoraj. 39- letni mieszkaniec Krakowa kierując samochodem skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volvo, którym kierowała 25- letnia mieszkanka gminy Biłgoraj. Kobieta w następstwie tego uderzenia zderzyła się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona 25- latka.

W sobotnie popołudnie dyżurny biłgorajskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulic Granicznej z ulicą Batorego doszło do zderzenia trzech aut. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynikało, że 39- letni mieszkaniec Krakowa kierując samochodem marki Skoda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Granicznej z ulicą Batorego. Samochód mężczyzny uderzył w jadące volvo, którym kierowała 25- letnia mieszkanka gminy Biłgoraj. W następstwie tego uderzenia pojazd kobiety zderzył się z jadącym z naprzeciwka  ulicą Batorego volkswagenem, za kierownicą którego siedziała 46- letnia mieszkanka gminy Biłgoraj.

Jak ustalili policjanci wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Z obrażeniami ciała do szpitala zabrana została 25- letnia kierująca volvo. Szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.  Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, czy też włączając się do ruchu zawsze należy wcześniej dokładnie upewnić się, czy manewr ten nie spowoduje zagrożenia. W bezpiecznym dotarciu do celu podróży pomogą: skupienie uwagi za kierownicą oraz przestrzeganie znaków i przepisów drogowych.


sierżant sztabowy Joanna Pilarska