5 osób rannych w wypadku, do którego doprowadził pijany kierowca BMW - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

5 osób rannych w wypadku, do którego doprowadził pijany kierowca BMW

Data publikacji 01.05.2021

Wypadkiem rozpoczął się majowy długi weekend w powiecie biłgorajskim. Dzisiaj rano w miejscowości Dyle młody i pijany kierowca BMW uderzył w drzewo. Przewoził o jedną osobę za dużo. W sumie pięć osób trafiło do szpitali w tym poważnie ranna 18 – letnia kobieta, która w chwili wypadku wypadła z samochodu. Wszyscy byli nietrzeźwi.

Do zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem około godziny 6:00 w miejscowości Dyle. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 20 letni kierowca samochodu marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto mężczyzna przewoził o jedną osobę za dużo, wraz z nim w BMW w chwili zdarzenia znajdowało się 6 osób, trzy kobiety i dwóch mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat.

Wszyscy są mieszkańcami powiatu biłgorajskiego. Do szpitali przewieziono 5 osób w tym poważnie ranną 18 letnią kobietę, która w chwili wypadku wypadła z samochodu. W szpitalu przebywa także kierowca.

Jeden z pasażerów, 20 latek nie odniósł obrażeń. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy między innymi ustalają świadków zdarzenia i zabezpieczają ślady. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę! Nigdy nie należy wsiadać za kierownicę po alkoholu. Życie to nie gra, mamy je tylko jedno. Szanujmy zdrowie swoje i innych.

 

młodszy aspirant Joanna Klimek

  • uszkodzony samochód po zderzeniu  w drzewo
  • rozbity samochód po zderzeniu  w drzewo