Motocyklista uderzył w ogrodzenie - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Motocyklista uderzył w ogrodzenie

Data publikacji 09.07.2021

56-latek jadący motocyklem uderzył w ogrodzenie. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Przypominamy, że kierującego jednośladem nie chroni karoseria czy pasy bezpieczeństwa a co za tym idzie narażony jest na poważne obrażenia w przypadku zdarzenia na drodze. Choć piękna pogoda sprzyja miłośnikom dwóch kółek to nie zapominajmy, że panujący upał nie jest korzystny dla organizmu i może wpływać na naszą koncentrację na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10:00 w miejscowości Sól. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 56-letni kierowca motocykla marki Daelim prawdopodobnie za późno zauważył, że jadący przed nim samochód zatrzymał się, żeby skręcić w lewo. Motocyklista w celu uniknięcia zderzenia z samochodem zjechał w prawo, stracił panowanie nad pojazdem wjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, był trzeźwy.

Obecnie ustalamy szczegółowy przebieg zdarzenia. Wprawdzie piękna pogoda sprzyja miłośnikom dwóch kółek jednak panujący upał nie jest korzystny dla organizmu i może wpływać na naszą koncentrację na drodze.

młodszy aspirant Joanna Klimek

  • motocykl oparty o ogrodzenie