Policjanci odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Policjanci odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce

Data publikacji 13.07.2021

Policjanci ruchu drogowego biłgorajskiej komendy wczoraj odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce. Rozmawiali z mieszkańcami o bezpieczeństwie na drodze, w miejscu zamieszkania oraz o zagrożeniach jakie niesie ze sobą niewłaściwe korzystanie z internetu a także o tolerancji.

Funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki omówili z podopiecznymi zasady bezpiecznego zachowania się na drodze szczególnie teraz, gdy podczas wakacji na drogach panuje wzmożony ruch. Przypomnieli uczestnikom spotkania jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które mogą uratować nam życie. W trakcie spotkania omówione zostały zasady bezpiecznego zachowania na drodze podczas spacerów, w kolumnach czy podczas jazdy rowerem.  Rozmawiali o niebezpieczeństwach jakie mogą nas spotkać podczas wakacji w miejscu zamieszkania, wypoczynku zarówno nad wodą  jak i na drodze oraz sposobach ich uniknięcia. Policjanci poruszyli również temat bezpiecznego korzystania z internetu i tolerancji.

Na koniec spotkania policjanci rozdali podopiecznym odblaski i robili pamiątkowe zdjęcia  oraz życzyli sobie wzajemnie spokojnych i bezpiecznych wakacji.

młodszy aspirant Joanna Klimek

  • policjanci podczas spotkania
  • policjant na spotkaniu profilaktycznym