Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego

Data publikacji 25.09.2021

Pięć osób trafiło do szpital w wyniku wypadku drogowego do którego doszło minionej nocy w powiecie biłgorajskim. W wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania 21- letniego kierowcy BMW doszło do wypadku, w którym brały udział trzy samochody osobowe i ciągnik rolniczy. Ustalamy dokładne szczegóły zdarzenia i apelujemy o rozsądek na drodze.

Do zdarzenia doszło minionej nocy po godzinie 22:00 w miejscowości Kolonia Sokołówka, powiat biłgorajski. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 21-letni mieszkaniec gminy Frampol jadąc w kierunku Biłgoraja wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania pojazdu marki BMW jadącego w tym samym kierunku. W wyniku tego manewru jadąca z przeciwnej strony 40-latka z gminy Dzwola, która kierowała samochodem marki Citroen zjechała do przydrożnego rowu, natomiast 21-latek w trakcie powrotu na swój pas uderzył w jadący prawidłowo w stronę Biłgoraja ciągnik rolniczy, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce.

21-letni kierowca BMW oraz podróżujący z nim mężczyźni w wieku 18 i 24-lat zostali przetransportowani do szpitali. Obydwaj w przeciwieństwie do kierowcy odnieśli poważne obrażenia. Do szpitala trafił również kierujący ciągnikiem oraz 40-latka która prowadziła citroena. W zdarzeniu nie ucierpieli 19-letni kierowca drugiego BMW ani jego pasażerowie, dwie kobiety w wieku 17 i 18-lat oraz 16-latek, wszyscy są mieszkańcami gminy Frampol. Jak ustalili policjanci wszyscy kierujący byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia na czas wykonywania czynności procesowych była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali podróżujących na wyznaczone objazdy.

Obecnie ustalamy szczegółowy przebieg zdarzenia i apelujemy o rozwagę na drodze.

młodszy aspirant Joanna Klimek

 

  • miejsce wypadku, rozbite pojazdy uczestniczące w wypadku
  • rozbite auto
  • miejsce wypadku, rozbite pojazdy uczestniczące w wypadku
  • przewrócony ciągnik
  • rozbite auto
  • rozbite auto