Pędził z prędkością 121 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Pędził z prędkością 121 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym

Data publikacji 11.10.2021

Brakiem wyobraźni wykazał się 29 - latek, który pędził samochodem marki Mercedes w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 71 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Hedwiżyn. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze.

Brakiem wyobraźni wykazał się 29 - latek z gminy Izbica, który wczoraj około godziny 7:15 pędził  samochodem marki Mercedes w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 71 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Hedwiżyn. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.


Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragicznie.


młodszy aspirant Joanna Klimek

  • napis policja