Poszukujemy świadków wypadku - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 18.11.2021

Policjanci z biłgorajskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Biszcza. 67 – letni pieszy został potrącony przez pojazd, którego kierujący odjechał z miejsca wypadku nie zatrzymując się i nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją pod numerami telefonów 47 815 22 10 lub 112.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 18:00 w Biszczy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 67 – letni mieszkaniec gminy Biszcza, który poruszał się pieszo poboczem drogi został potrącony przez samochód. Kierujący, który potrącił mężczyznę nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.

Pomocy poszkodowanemu udzielił inny kierowca, 36 – letni mieszkaniec Biłgoraja, który o wypadku poinformował służby. Poszkodowany pieszy został z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala, jak ustalili policjanci mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności procesowe, między innymi ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku oraz tożsamości kierowcy, który potrącił mężczyznę.

Policjanci poszukują świadków tego wypadku, a także kierujących, którzy poruszali się tą trasą z włączonymi rejestratorami. Osoby te proszone sa o kontakt  z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju. Informacje można przekazać  osobiście lub telefonicznie dzwoniąc na numer 47 815 22 10 lub 112.

młodszy aspirant Joanna Klimek

  • zdjęcie znaku Uwaga wypadek