Aktualności

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przyczyną groźnej kolizji

Data publikacji 09.05.2022

1 600 złotych mandatu i 6 punktów karnych to konsekwencje nieustąpienia pierwszeństwa na skrzyżowaniu przez kierującą skodą. Do zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Smoryń. Chociaż zdarzenie wyglądało groźnie to żadna z biorących w nim udział osób nie odniosła poważnych obrażeń.

Dzisiaj około godziny 6:40 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Smoryń. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Jak ustali funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki 55-letnia mieszkanka gminy Zwierzyniec kierując samochodem marki Skoda na skrzyżowaniu dróg Somryń – Trzęsiny nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącej oplem 22-latce z powiatu janowskiego. W efekcie zderzenia pojazdów skoda dachowała na drodze. Obie kobiety zostały przetransportowane do szpitala, na szczęście pomimo tego, że zdarzenie wyglądało groźnie, żadna z Pań nie odniosła poważnych obrażeń. Ponadto jak ustalili policjanci kobiety były trzeźwe.

Policjanci ukarali sprawczynię kolizji mandatem w wysokości 1 600 złotych i punktami karnymi.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie zarówno swoim jak i innych użytkowników dróg. Wsiadając za kierownicę nie spieszmy się, przestrzegajmy przepisów i bądźmy rozsądni.

młodszy aspirant Joanna Klimek

  • rozbity samochód leżący na drodze na dachu obok strażacy
Powrót na górę strony