Aktualności

Groźna "czołówka" na DW-835

Data publikacji 20.09.2022

W wyniku czołowego zderzenia dwóch osobówek do szpitala przewiezione zostały dwie osoby. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego volkswagenem obywatela Ukrainy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 000 złotych.

Wczoraj około godziny 11:40 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch osobówek na drodze wojewódzkiej numer 835 w Księżpolu na skrzyżowaniu do miejscowości Łukowa. Policjanci, ustalili że 23-letni obywatel Ukrainy, który podróżował volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 32-latkowi jadącemu samochodem marki Dacia, który podróżował z żoną i dwójką dzieci w wieku 1,5 roku i 5-lat.

W wyniku zderzenia 5-letni chłopiec oraz pasażerka z volkswagena zostali przetransportowani do szpitala. Jak ustalili policjanci kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na szczęście okazało się, że żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie odniosła poważnych obrażeń.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 000 złotych.

Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

aspirant Joanna Klimek

  • miejsce kolizji
  • rozbity samochód na drodze
Powrót na górę strony