Aktualności

Dwa wypadki drogowe w Biłgoraju

Data publikacji 25.02.2023

Wczoraj tuż przed północą w Biłgoraju kierujący BMW 38-latek  zjechał z jezdni i uderzył w latarnię. Jechał z pasażerem, który na szczęście nie odniósł obrażeń, z kolei kierujący pozostał w szpitalu gdzie pobrano od niego krew do badań. Kilka godzin wcześniej kierujący oplem na ul. Zamojskiej potrącił dwoje pieszych na przejściu.

Biłgoraj, Aleja Jana Pawła II

Do wypadku doszło przed północą. Kierujący BMW 38-latek z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w latarnię. Do szpitala trafił kierujący oraz pasażer. Na szczęście po badaniach pasażer wrócił do domu. Z obrażeniem ciała w szpitalu pozostał kierujący. Byl nieprzytomny dlatego w celu ustalenia stanu trzeźwości  pobrano od niego krew do badań 

Biłgoraj, ulica Zamojska

Po godzinie 20.00 kierujący oplem 44-latek z gminy Sitno potrącił dwoje pieszych. Do zdarzenia doszło przy przejściu dla pieszych. 51-latek oraz 41-latka trafili do szpitala. Kobieta była w stanie nietrzeźwości (1,5 promila). Od pieszego mężczyzny, który był nieprzytomny pobrano krew do badań. 44-letni kierujący był trzeźwy. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

nadkomisarz Andrzej Fijołek

Rzecznik Prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Lublinie

Powrót na górę strony