Aktualności

Dzień otwarty w biłgorajskiej komendzie

Data publikacji 27.04.2023

Nowe radiowozy, sprzęt na co dzień wykorzystywany przez policjantów w służbie to tylko niektóre z atrakcji dnia otwartego biłgorajskiej komendy. Młodzi ludzie stojący przed wyborem zawodu mogli zapoznać się z naszą ofertą i dowiedzieć się wszystkiego na temat rekrutacji.

Podczas dnia otwartego naszą komendę odwiedzili uczniowie szkół średnich, przyszli kandydaci i przedszkolaki z Chmielka. Policjanci przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji.

Na terenie parkingu biłgorajskiej komendy zaprezentowali nowoczesne radiowozy. Z kolei na stoiskach edukacyjnych pokazany został sprzęt wykorzystywany przez policjantów w codziennej służbie.

Odwiedzający obejrzeli przygotowane dla nich krótkie filmy, które przedstawiały specyfikę służby w różnych wydziałach. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji mogły uzyskać informacje dotyczące wymogów jakie należy spełnić, gdzie należy złożyć dokumenty, a także poznać aktualne terminy przyjęć. W efekcie kilka osób zadeklarowało chęć wstąpienia do Policji.

Maluszki odwiedziły I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju młodszego inspektora Ryszarda Smolucha. Każde z dzieci mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w radiowozie i z bliska zobaczyć policyjny sprzęt i mundur. Wysłuchały informacji na temat bezpieczeństwa i otrzymały kolorowe upominki od policjantów.

aspirant Joanna Klimek

  • dzień otwarty w komendzie
  • młodzież i policjanci podczas spotkania
  • młodzież i policjant podczas spotkania
  • przedszkolaki u komendanta
Powrót na górę strony