Aktualności

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

Data publikacji 15.05.2023

Wyjaśniamy okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy północnej Biłgoraja. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 26 – letni motocyklista z stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną, a następnie betonowy słup. Pomimo czynności reanimacyjnych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30 na obwodnicy północnej w Biłgoraju. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora policjantów wskazują na to, że 26 – letni mieszkaniec miasta kierując motocyklem Kawasaki jadąc od strony Zamościa, na łuku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący uderzył w latarnię uliczną a następnie w betonowy słup.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, strażacy i ratownicy, wezwane zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety pomimo prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie ustalany dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy również o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów.

aspirant Joanna Klimek

 

  • rozbity motocykl na drodze, w tle policjanci, radiowóz i wóz strażacki
  • rozbity motocykl na poboczu drogi
Powrót na górę strony