Aktualności

Mama 10 – latka dziękuje policjantom za pomoc

Data publikacji 28.08.2023

Do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju wpłynął list, w którym mieszkanka Biłgoraja dziękuje policjantom Wydziału Prewencji biłgorajskiej komendy za pomoc jakiej udzielili jej 10 – letniemu synowi, który miał wypadek na rowerze. Szczególne podziękowania mama chłopca kieruje do policjantki, „Poza pomocą medyczną wykazała się ogromną wrażliwością, empatią, zrozumieniem i opanowaniem. Sprawnie i dokładnie przeprowadziła wszelkie czynności okazując jednocześnie ogromne wsparcie dla mnie i mojego dziecka. Oby więcej takich funkcjonariuszy” kończy swój list Pani Agnieszka.

„...udzielili szybkiej i profesjonalnej pomocy mojemu synowi, który uległ wypadkowi rowerowemu...” tymi słowami mama chłopca opisuje sierżant sztabową Annę Wolanin i starszego sierżanta Kamila Wardach, policjantów Wydziału Prewencji biłgorajskiej komendy, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego, w którym brał udział młody rowerzysta. Chłopiec w dniu 16 sierpnia tego roku jadąc rowerem na ulicy Armii Kraków w Biłgoraju najechał na krawężnik, przewrócił się i doznał obrażeń. Sytuację zauważyli policjanci patrolujący teren miasta. Przy chłopcu były już osoby postronne, które zdążyły wezwać karetkę. Policjantka udzieliła mu pomocy przedmedycznej i wraz z chłopcem czekała na jego mamę oraz karetkę, która przetransportowała go do jednego z lubelskich szpitali.

Szczególne podziękowania mama chłopca kieruje do policjantki, która cytat: „Poza pomocą medyczną wykazała się ogromną wrażliwością, empatią, zrozumieniem i opanowaniem. Sprawnie i dokładnie przeprowadziła wszelkie czynności okazując jednocześnie ogromne wsparcie dla mnie i mojego dziecka. Oby więcej takich funkcjonariuszy” kończy swój list Pani Agnieszka.

Bardzo dziękujemy mamie za ciepłe słowa, a chłopcu życzymy dużo zdrowia i samych radości!

aspirant Joanna Klimek

  • Podziękowania
  • policjantka na ulicy
Powrót na górę strony