Aktualności

Ustalamy okoliczności wypadku w Szyszkowie

24 – latka włączając się do ruchu nie udzieliła pierwszeństwa kierującemu ciężarową Scanią. Mężczyzna chcąc uniknąć czołowego zderzenia najechał na tył ciągnika rolniczego. W wyniku zderzenia 65 – latka letnia pasażerka Zetora z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o rozsądek na drodze.

Informację o wypadku w Szyszkowie dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał wczoraj około godziny 11:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24 – latka z gminy Potok Górny kierując Volkswagenem podczas włączania się do ruchu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarową Scanią 36 – letniemu mieszkańcowi gminy Lubaczów, a następnie odjechała.

Mężczyzna kierujący Scanią, który w tym czasie wyprzedzał ciągnik rolniczy Zetor chcąc uniknąć czołowego zderzenia z Volkswagenem zjechał na prawą stronę i uderzył w tył ciągnika, którym kierował 27 – latek z gminy Kuryłówka. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 65 – letnia pasażerka ciągnika rolniczego, która została przetransportowana do szpitala.

Policjanci szybko ustalili dane kierującej Volkswagenem. 24 – latka powróciła na miejsce zdarzenia. Przyznała, że faktycznie wyjeżdżała ze stacji paliw jednak nie wiedziała, że doszło do zdarzenia drogowego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Obecnie ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o rozsądek na drodze.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony