Aktualności

Areszt dla 21 - latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 26.09.2023

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 21 - latkowi, u którego policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie pół kilograma narkotyków w postaci marihuany i innych narkotyków, między innymi dopalaczy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W weekend sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę

W ubiegłym tygodniu kryminalni z biłgorajskiej komendy zatrzymali 21 – latka z powiatu biłgorajskiego, który w swoim samochodzie i miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. Łącznie policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 70 gramów marihuany i ponad 400 gramów innych narkotyków, między innymi dopalaczy.

Zabezpieczone narkotyki.

Młody mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W miniony weekend został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd Rejonowy w Biłgoraju na wniosek śledczych postanowił tymczasowo aresztować podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10

aspirant Joanna Klimek

 

Powrót na górę strony