Aktualności

Pędził z prędkością 132 km/h w terenie zabudowanym

Data publikacji 23.01.2024

Mandat karny w wysokości 2 500 zł, 15 punktów oraz zatrzymane na 3 miesiące prawo jazdy - to kara jaką otrzymał 57-letni kierowca Volkswagena. Mężczyzna pędził z prędkością 132 km/h w terenie zabudowanym. Został zatrzymany przez biłgorajską drogówkę.

Brakiem wyobraźni i lekceważeniem przepisów wykazał się 57 - latek z gminy Tarnogród, który wczoraj po godzinie 17:00 pędził samochodem marki Volkswagen w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 82 kilometry na godzinę. Kierowca został zatrzymany w Tarnogrodzie na ulicy Biłgorajskiej przez policjantów z biłgorajskiej drogówki. Mężczyzna na trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania oraz otrzymał mandat karny w wysokości 2 500 złotych i 15 punktów karnych.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Warunki atmosferyczne panujące obecnie na drogach nie poprawiają bezpieczeństwa jest ślisko i niebezpiecznie.

aspirant Joanna Klimek

 

Powrót na górę strony