Aktualności

46 – latek zginął pod kołami Toyoty

46 – letni mężczyzna zginął na miejscu po tym jak został potrącony przez Toyotę. Mężczyzna wysiadł z pojazdu, którym podróżował wprost pod jadący z naprzeciwka samochód. Ciało 46 – latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał wczoraj około godziny 20:30. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że na trasie pomiędzy miejscowościami Długi Kąt - Ciotusza Stara doszło do potrącenia mężczyzny.

Wstępnie ustalenia wskazują na to, że 46 – letni mieszkaniec Józefowa, który jako pasażer znajdował się na tylnej kanapie Mazdy wysiadł z zatrzymanego pojazdu na jezdnię i został potrącony przez jadącego z przeciwnej strony kierowcę Toyoty. Niestety pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować jego życia.

Kierowca Toyoty 38 – letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego jak ustalili policjanci był trzeźwy, podobnie jak 63 – letni kierowca Mazdy.

Na miejscu zdarzenia policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wykonywali czynności procesowe, między innymi zabezpieczali ślady, przeprowadzali oględziny i ustalali świadków zdarzenia.

Decyzją prokuratora ciało 46 – latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie ustalamy dokładne okoliczności wypadku.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony