Aktualności

Wypadek przy wycince drzewa

38-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala po tym, jak został uderzony przez złamane drzewo. Do wypadku doszło w lesie podczas wycinki. Apelujemy do osób wykonujących tego typu prace o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności.

W sobotnie przedpołudnie po godzinie 10:00 otrzymaliśmy informację o wypadku podczas wycinki drzewa w miejscowości Teodorówka w gminie Frampol. Do zdarzenia doszło na terenie prywatnej działki leśnej, prace wykonywali dwaj mężczyźni w wieku 38 i 68 lat.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że ścinane przez nich drzewo przewróciło się uderzając w sąsiadujące drzewo, które złamało się i spadło na młodszego mężczyznę. 38 – latek Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac leśnych.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony