Aktualności

Nietrzeźwy kierujący quadem uderzył w drzewo

36 latek kierując quadem na terenie kompleksu leśnego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Ustalamy dokładne okoliczności zdarzenia i apelujemy o rozsądek za kierownicą.

Wczoraj około godziny 16:40, dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym quadem, który uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło poza drogą publiczną w kompleksie leśnym w miejscowości Gózd Lipiński.

Wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazują na to, że 36 – letni mieszkaniec gminy Biszcza kierując quadem marki Suzuki, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna był nietrzeźwy co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Z poważnymi obrażeniami został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Ponadto, jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, quad którym kierował 36 – latek był niezarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia.

Obecnie ustalamy dokładne okoliczności zdarzenia i apelujemy o rozwagę za kierownicą.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony