Aktualności

Dzień otwarty biłgorajskiej komendy

Data publikacji 26.04.2024

Dzisiaj po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju odbył się dzień otwarty. Nowe radiowozy, sprzęt wykorzystywany przez policjantów w służbie to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez funkcjonariuszy dla odwiedzających. Młodzi ludzie stojący przed wyborem zawodu mogli zapoznać się z naszą ofertą i dowiedzieć się wszystkiego na temat rekrutacji.

Zorganizowany przez policjantów dzień otwarty to doskonała okazja do poznania policyjnej służby „od środka”. Młodzi ludzie, którzy dzisiaj nas odwiedzili dowiedzieli się jaka jest struktura Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, ile jest wydziałów i czym zajmują się policjanci pełniący w nich służbę.

Młodzież dowiedziała się jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać policjantem i na czym polegają kolejne etapy rekrutacji. Funkcjonariusze przygotowali również materiały informacyjne w postaci ulotek dotyczące rekrutacji.

Na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Na terenie parkingu biłgorajskiej komendy policjanci zaprezentowali nowoczesne radiowozy. Z kolei na stoiskach edukacyjnych pokazany został sprzęt wykorzystywany przez policjantów służbie. Odwiedzający obejrzeli przygotowane dla nich krótkie filmy, które przedstawiały specyfikę policyjnej służby w różnych wydziałach.

aspirant Joanna Klimek

 

  • ulotki
  • policjantka i uczniowie
  • policjant  prezentuje radiowozy
  • uczniowie oglądają radiowozy
  • policjantka i uczniowie,  dzień otwarty
  • policjantka rozmawia z uczniami podczas dnia otwartego
Powrót na górę strony