Aktualności

Dzień Dziecka z policjantami

Biłgorajscy policjanci wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka, który zorganizowała Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Teodorówce. Dużo uśmiechu na dziecięcych buziach wywołała możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w radiowozie. Spotkanie było również doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa z okazji zbliżających się wakacji.

Wczoraj policjanci z biłgorajskiej komendy uczestniczyli w obchodach Dnia Dziecka zorganizowanych przez Szkołę Podstawową imienia św. Stanisława Kostki w Teodorówce. Dużo uśmiechu i frajdy dla najmłodszych i tych troszkę starszych uczestników spotkania sprawiła możliwość zrobienia sobie zdjęcia w radiowozie i obejrzenia sprzętu, którego używają policjanci. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się również, czym zajmują się policjanci i jak wygląda ich codzienna służba.

Podczas spotkań z najmłodszymi mieszkańcami naszego powiatu, policjanci nie zapominają o prewencji i profilaktyce. Spotkanie było zatem doskonałą okazją do powtórzenia zasad bezpieczeństwa z uwagi na zbliżające się wakacje. Z tej okazji policjanci biłgorajskiej jednostki omówili z dziećmi podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z kąpielisk, ale także zachowania na drodze i podczas wakacyjnego wypoczynku.

Wizyta minęła w atmosferze dobrej zabawy, a radosny uśmiech nie znikał z twarzy maluchów. Wszystkim dzieciom z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka życzymy wszystkiego co najlepsze i samych radosnych dni!

aspirant Joanna Klimek

 

Powrót na górę strony