Aktualności

Uwaga! Ważna informacja dla kierowców i mieszkańców w związku z wyścigiem kolarskim „2. Tour De Pologne Women 2024”

Data publikacji 27.06.2024

W najbliższą sobotę 29 czerwca br. kolarki biorące udział w wyścigu „2. Tour De Pologne Women 2024” będą przejeżdżać przez powiat biłgorajski. Kolarki wjadą na teren powiatu biłgorajskiego od strony powiatu zamojskiego. W związku z tym wystąpią zmiany w organizacji ruchu oraz utrudnienia w gminach Frampol, Goraj, Turobin.

W związku z wyścigiem „2. Tour De Pologne Women 2024” w sobotę 29 czerwca czasowo zamknięte będą ulice, którymi przebiega trasa wyścigu. 

Peleton w godzinach 13:30 – 14:30 będzie przejeżdżał przez następujące miejscowości: Chłopków, Komodzianka, Teodorówka, Albinów, Hosznia Abramowska, Hosznia Ordynacka, Gilów, Gródki, główne skrzyżowanie Gródki i Huta Turobińska, Huta Turobińska, Tokary.

Następnie kolarki wjadą na teren powiatu janowskiego w kierunku miejscowości Otrocz.

Apelujemy do kierowców o taką organizację wyjazdów, aby przez miejsca wyznaczone do wyścigu przejeżdżać przed, bądź po planowanym czasie zamknięcia drogi. W trakcie wyścigu i zamknięcia tras poszczególnych jego etapów zalecamy objazdy. Apelujemy także o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu. Apelujemy również do rodziców i opiekunów o pilnowanie dzieci i zwierząt.

aspirant Joanna Klimek

Powrót na górę strony