Aktualności

Wjechał w przydrożne drzewo

Data publikacji 09.07.2024

Z poważnymi obrażeniami do szpitala przetransportowany został 24-letni kierowca Volvo. Mężczyzna z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, następnie do rowu uderzając w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że jego pojazd został wyrzucony na przeciwną stronę drogi. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o bezpieczną jazdę.

Dyżurny biłgorajskiej komendy wczoraj przed południem otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jędrzejówka w gminie Goraj.

Policjanci skierowani na miejsce wstępnie ustalili, że 24 letni kierowca Volvo na łuku drogi z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu gdzie uderzył w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że pojazd którym kierował mieszkaniec gm. Goraj został wyrzucony na przeciwną stronę drogi. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań, wynik pozwoli ustalić czy w momencie zdarzenia 24 latek był trzeźwy.

Policjanci w miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, przeprowadzili oględziny i ustalali świadków zdarzenia.

Obecnie ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę.

aspirant Joanna Klimek

  • uszkodzony samochód obok drogi
  • rozbity samochód
  • drzewo w które uderzył samochód
Powrót na górę strony