Aktualności

Odprawa roczna w biłgorajskiej komendzie

Data publikacji 10.02.2025

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę naszej jednostki w 2024 roku. W odprawie wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie młodszy inspektor Olgierd Oleksiak, Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju inspektor Artur Deryło, Burmistrz Miasta Biłgoraja Pan Wojciech Gleń, szef biłgorajskiej prokuratury Prokurator Rejonowy Pan Ireneusz Gmyz, a także kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy komendy.

Naradę roczną rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju inspektor Artur Deryło, witając I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie młodszego inspektora Olgierda Oleksiaka, Burmistrza Miasta Biłgoraja Pana Wojciecha Glenia, szefa biłgorajskiej prokuratury Prokuratora Rejonowego Pana Ireneusza Gmyza oraz kadrę kierowniczą, policjantów i pracowników biłgorajskiej komendy.

W trakcie spotkania komendant Deryło przedstawił krótką charakterystykę powiatu biłgorajskiego. Następnie omówił zagadnienia związane z pracą pionu kryminalego oraz wykrywalnością przestępstw. W dalszej częsci spotkania naczelnicy omówili wyniki działań Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji.

Prezentowane były również działania profilaktyczne biłgorajskiej komendy, inicjatywy na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa, współpraca z instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dzieci, młodzieży, rodzin i seniorów.

Podczas spotkania zaprezentowano również największe sukcesy policjantów biłgorajskiej jednostki oraz najważniejsze sprawy zaistniałe w 2024 roku.

Na zakończenie spotkania Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju inspektor Artur Deryło, podsumowując ubiegły rok podziękował policjantom i pracownikom biłgorajskiej komendy za służbę i pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Szczególne podziękowania złożył przedstawicielom władz samorządowych, które wspierały działania jednostki oraz Prokuratorowi Rejonowemu za wzorową współpracę.

Następnie głos zabrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie młodszy inspektor Olgierd Oleksiak, który podkreślił ważną rolę policjantów w budowaniu wysokiego poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców, podziękował za codzienną służbę i poświęcenie, podkreślił również zaangażowanie policjantów w działania prewencyjne. Komendant Oleksiak podziękował przedstawicielom władz samorządowych oraz prokuraturze za dotycczasową współpracę i wsparcie.

Na zakończenie narady głos zabrał Burmistrz Miasta Biłgoraja Pan Wojciech Gleń oraz Prokurator Rejonowy w Biłgoraju Pan Ireneusz Gmyz, którzy dziękowali za dobrą współpracę biłgorajskich funkcjonariuszy Policji z samorządami, jak również za zaangażowanie w codzienną służbę na rzecz mieszkańców miasta i powiatu biłgorajskiego.

aspirant Joanna Klimek

  • komendanci i policjanci podczas narady rocznej
  • komendanci i zaproszeni goście podczas narady rocznej
  • policjanci podczas narady rocznej
Powrót na górę strony