Dzień kobiet w biłgorajskiej komendzie
Z okazji Dnia Kobiet w biłgorajskiej komendzie odbyło się uroczyste spotkanie. Paniom pełniącym służbę i pracującym w biłgorajskiej Policji życzenia złożył Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju insp. Artur Deryło wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Ryszardem Smoluchem i męską częścią kadry kierowniczej. Panowie oprócz życzeń przygotowali dla Pań słodki poczęstunek i seans filmowy w biłgorajskim kinie.
Z okazji Dnia Kobiet w biłgorajskiej komendzie odbyło się uroczyste spotkanie. Paniom pełniącym służbę i pracującym w biłgorajskiej Policji życzenia złożył Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju insp. Artur Deryło wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Ryszardem Smoluchem i męską częścią kadry kierowniczej. Panowie oprócz życzeń przygotowali dla Pań słodki poczęstunek i seans filmowy w bilgorajskim kinie.
Życzenia zdrowia, radości, pogody ducha i uśmiechu każdego dnia otrzymały Panie pełniące służbę i pracujące w biłgorajskiej komendzie. Z okazji Dnia Kobiet oprócz serdecznych życzeń czekał na Panie słodki poczęstunek.
Panowie komendanci, męska cześć kadry kierowniczej oraz przedstawiciele związków zawodowych zaprosili Panie z okazji ich święta na seans filmowy do bilgorajskiego kina.
Miłą niespodzianką zaskoczył Panie dyrektor Biłgorajskiego Centrum Kultury Pan Tomasz Falandysz, ponieważ oprócz niezwykłego seansu przygotował dla nich drobne upominki.
aspirant Joanna Klimek