Podziękowania dla policjantów za profesjonalizm i okazaną pomoc
Do Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju wpłynęły podziękowania od mieszkańca Przemyśla dla policjantów zabezpieczających i wykonujących czynności służbowe na miejscu zdarzenia drogowego. Mężczyzna dziękował za profesjonalizm i postawę jaką wykazali się podczas realizacji swoich obowiązków służbowych. Policjanci za swoją służbę nie oczekują podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony mieszkańców wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.
W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu biłgorajskiego doszło do zderzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów Fiata i Renault, których uczestnicy finalnie trafili do szpitala. Na miejsce skierowani zostali: policjanci z Posterunku Policji w Tarnogrodzie, Ruchu Drogowego oraz funkcjonariusz Zespołu Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, którzy wykonywali czynności służbowe i dokumentację procesową.
To właśnie za duży profesjonalizm i empatię wobec trudnej i stresowej dla uczestników zdarzenia sytuacji wpłynęły na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju podziękowania od mieszkańca Przemyśla.
„Pomagamy i chronimy”- to hasło przyświeca policjantom każdego dnia. Funkcjonariusze na co dzień dbają o bezpieczeństwo i porządek na drogach powiatu biłgorajskiego, reagują na wszelkie przejawy łamania prawa oraz niosą pomoc w różnych, często trudnych, sytuacjach. I chociaż za swoją służbę nie oczekują podziękowań, każde miłe słowo ze strony mieszkańców wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.
aspirant Joanna Pilarska