Czołowe zderzenie Seata i Volkswagena
Ustalamy dokładne okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w Biłgoraju. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn kierowca Seata zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z Volkswagenem. Kierujący zostali przetransportowani do szpitali. Apelujemy o ostrożną jazdę.
Dyżurny biłgorajskiej komendy wczoraj po godzinie 16:00 otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów na ulicy Tarnogrodzkiej w Biłgoraju. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że kierujący Seatem 66 – letni mieszkaniec gminy Księżpol jadąc od strony Korczowa z nieustalonych na chwilę obecna przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z Volkswagenem kierowanym przez 40 – letniego mieszkańca gminy Księżpol.
Kierujący pojazdami byli trzeźwi co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitali. 6 - letni chłopiec, który był pasażerem Seata na szczęście nie odniósł obrażeń.
Obecnie ustalamy dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Apelujemy również o ostrożną i bezpieczna jazdę.
starszy aspirant Joanna Klimek
